AW-PODARKI

Strona zamknięta - zapraszamy do centrum dystrybucji AWGifts Polska
TWOJA ULUBIONA HURTOWNIA UPOMINKÓW
Odwiedź www.awgifts.pl
t: 12 445 82 33
Hurtownia AW-Podarki

Hurtownia Upominków AW-Podarki jest częścią Hurtowni Ancient Wisdom, która powstała w 1995r w Sheffield w Anglii. Z myślą o polskich klientach w 2010r powstała strona polska www.aw-podarki.com. Oferta naszej hurtowni to ponad 5000 produktów, podzielonych na stronie według kategorii: Aromaterapia, Niebiańska Łaźnia, Świeczki, Kadzidełka, Zapachy do Domy, Eko Torby, Wyroby Drewniane, Wyroby z Kamienia, Wyroby Kolekcjonerskie, Biżuteria, Opakowania.

Posiadamy własny dział produkcyjny w Sheffield (mydła w blokach, produkty musujace do kąpieli), w Yiwu w Chinach ( świeczki sojowe, woski zapachowe). Importujemy produkty z Chin, Indonezji oraz Indii. W Sheffield również zajmujemy się rozlewaniem olejków eterycznych od ponad 20lat.  Oferta z naszymi produkt jest powiększana przez cały czas. Nowe produkty można znaleźć tutaj.


Co odróżnia nas od innych hurtowni?

1. Nie zatrudniamy handlowców! Tak, to prawda, nie zatrudniamy handlowców, nie bierzemy udziału w targach, nie naciskamy naszych klientów żeby kupowali u Nas. Nasze produkty powinny sprzedawać się same, zapachem , kolorem , jakością. Zamówienia składasz poprzez strony naszego sklepu online, jest to proste i szybkie.


2. AW-Podarki to sprzedaż wyłącznie hurtowa. Nie sprzedajemy naszych produktów detalicznie. Wiele hurtowni oprócz sprzedaży sklepom, sprzedaje również produkty poprzez sklep online klientowi detalicznemu, tworząc w ten sposób konkurencje dla swoich własnych klientów. Według nas to nie jest sprawiedliwe, my staramy się dostarczyć Tobie produkt, który Ty odsprzedaż dalej.


3. Od 1995r budujemy ofertę naszej hurtowni w oparciu o nasze magazyny i biura w Sheffield UK, Chinach, Indonezji oraz Indiach. Staramy się o nowe produkty, nowe wzory. Posiadamy również dział produkcyjny w Sheffield UK dla produktów Aromaterapeutycznych, Mydeł oraz Zapachów do domu, oraz fabrykę świeczek sojowych w Chinach. 


4. Ancient Wisdom (AW-Podarki jest częścią AW) jest ulubioną europejską hurtownią upominków - ponad 100,000 sklepów zarejestrowało się u nas, z czego połowa to regularni klienci.  Wypróbuj nas już dziś.

Caption