AW-PODARKI

Strona zamknięta - zapraszamy do centrum dystrybucji AWGifts Polska
TWOJA ULUBIONA HURTOWNIA UPOMINKÓW
Odwiedź www.awgifts.pl
t: 12 445 82 33
Volume discount
Kup 12 opakowań otrzymasz 5% znizki
Złoty Klient
Kup 1 produkt otrzymasz 5% znizki

Lawendowa bawełniana poduszka na oczy z pudełkiem prezentowym - leniwy leniwiec

Kod Produktu : CEyeP-05

Poduszki na oczy wypełnione są nasionami pszenicy nasączonymi olejkiem eterycznym z lawendy i otulone pięknymi bawełnianymi pokrowcami w różne zwierzęce wzory.

Pszenica ma unikalną strukturę komórkową, która może szybko absorbować ciepło lub zimno i równomiernie je uwalniać. Dzięki temu poduszki na oczy mogą być stosowane jako zimny lub ciepły kompres przynoszący ulgę w bólu, skurczach, bólach uszu i migrenach.

Nasze lawendowe poduszki na oczy to idealne akcesorium, które pomoże Ci się zrelaksować, rozładować napięcie i cieszyć się bardziej spokojnym snem. Popularne jest również używanie ich do jogi i medytacji. Uważa się, że zapach olejków lawendy potęguje spokój i dobre samopoczucie. Mówi się również, że pomaga zmniejszyć stres i niepokój.

Poduszka na oczy wygodnie spoczywa na czole i delikatnie dopasowuje się do kształtu twarzy, blokując światło i otulając zmysły kojącym zapachem. Ten produkt jest starannie wykonany w Wielkiej Brytanii w naszym magazynie produkcyjnym w Sheffield.


Zamów już teraz i pozwól swoim klientom na chwilę relaksu.


SPOSÓB UŻYCIA: 

Poduszki na oczy są całkowicie naturalne i łatwe w użyciu. Przeznaczone do stosowania jako delikatny produkt rozgrzewający lub chłodzący do nakładania na twarz.

OGRZEWANIE: Podgrzewaj tylko worek wewnętrzny na czystej powierzchni zgodnie z podanymi poniżej parametrami. Utrzymuj wilgoć worka umieszczając żaroodporny pojemnik z wodą obok niego. Ewentualnie spryskaj wodą przed podgrzaniem. Poduszka zatrzymuje ciepło do 40 minut. Pozostaw worek do ostygnięcia przed kolejnym podgrzaniem.

Kuchenka mikrofalowa: 30 do 60 sekund przy 600W, Piekarnik: 5 do 10 minut przy 125°C, nie przegrzewać.

CHŁODZENIE: Aby schłodzić, po prostu przechowuj w zamrażarce lub lodówce przez co najmniej 1 godzinę, w przypadku długotrwałego przechowywania trzymaj produkt w zamrażarce, aby zachować najwyższą świeżość.

PRANIE: Wszystkie pokrowce są zdejmowane i można je prać ręcznie. Użyj łagodnego detergentu, unikaj suszenia w suszarce. Nie prać wewnętrznego worka z ziarnem pszenicy w środku.

Pochodzenie India
Waga 0,35Kg /box
Shipping weight 0,35Kg
Wymiary 23x11x3 (cm), 0,759L, 0,461Kg/L
Materiały/Składniki Lavender Essential Oil, Wheat, Cotton, Cardboard Box, Lavender Flowers
CPNP
UFI
Kod Kreskowy 5056422980371
Materiały/Składniki
Kod Kreskowy