AW-PODARKI

Strona zamknięta - zapraszamy do centrum dystrybucji AWGifts Polska
TWOJA ULUBIONA HURTOWNIA UPOMINKÓW
Odwiedź www.awgifts.pl
t: 12 445 82 33
Caption

29.04.2020

Przygotowanie zamówień oraz wysyłka zajmuje nam więcej czasu ze względu na kilkuosobowy skład na magazynie. Bardzo przepraszamy za opóźnienia i prosimy o wyrozumienie ze względu na zaistniałą sytuację.

26.03.2020

Kurier DPD poinformował nas, że dostawy będą dostarczane pod wskazane adresy przez klienta , nie będzie jednak mozliwości zmiany adresu dostawy np na punkt odbioru z placówki DPD. Składając więc zamówienie podaj adres pod którym kurier bedzie mógł dostarczyć Twoją przesyłkę. Zalecamy naszym klientom podawanie adresów domowych. 

25.03.2020

Po ogłoszeniu wczoraj przez rząd brytyjski wielu z Was może się martwić, czy nasz magazyn jest otwarty i można nadal składać zamówienia. Dbamy o to, by nasz magazyn był otwarty tak długo, jak to tylko możliwe. Jesteśmy w stałym kontakcie ze wszystkimi odpowiednimi organami, aby upewnić się, że nadal robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać naszych klientów online i współpracowników w tym trudnym czasie. Będziemy wprowadzać wszelkie niezbędne zmiany, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo, a w ten czy inny sposób będziemy nadal zapewniać obsługę naszych klientów.


Problemy operacyjne i niektóre możliwości, które możesz rozważyć.

Mamy nadzieję że u Ciebie wszystko dobrze i pomimo ciężkiej sytuacji związanej z wirusem starasz się mysleć pozytywnie. Chciałbym  poinformować Ciebie, że Hurtownia AW-Podarki jest nadal otwarta i wysyła zamówienia do Polski.

 

Praca z domu - Marketing / Obsługa Klienta

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość jeżeli nie odpowiemy na Twój telefon lub Twoją wiadomość na czacie. Staramy się o jak najlepszy kontakt z klientem, jednak pracując z domu mamy utrudniony kontakt z działem zamawiającym, produkcyjnym i czasami odpowiedź może zająć więcej czasu. Radosław stara się stanąc na wysokości zadania :)

 

Magazyn.- zamówienia 

Przygotowanie zamówień, pakowanie i wysyłka - magazynierzy pracują w maseczkach, noszą rękawiczki, sprawdzamy ich temperaturę ciała. Goście z zewnątrz nie mają dostępu do naszych budynków. Zamówienia są więc realizowane w dość szybkim tempie, pracy jest dużo bo sprzedajemy mydła i olejki eteryczne.

 

Dostawy - Kurierzy

Kurierzy DPD oraz DHL nadal realizują dostawy, jest możliwe że kurier dostarczy paczkę starając się ograniczyć kontakt z klientem, tzn paczka jest pozostawiona pod wskazanym adresem, nie jest wymagany podpis, dostawca jest oddalony o kilka metrów od osoby odbierającej paczkę. 

 

Stany Magazynowe

Dział produkcyjny w Sheffield przygotowuje olejki,  mydła i produkty do kapieli, Otrzymujemy dostawy z Indii, Indonezji, Maroko i Nepalu. Pierwszy od kilku tygodni kontener opuścił port w Chinach, więc nasze produkty są nadal w sprzedaży :) 

 

Twój sklep może byc zamknięty, są to trudne czasy dla niektórych naszych klientów. Jeżeli to mozliwe Twoja obecność na rynku online może przynieś jakieś zyski. Opisy i zdjęcia z naszych stron są dla Ciebie dostepne i możesz je wykorzystać. Nasz magazyn na Słowacji rozpoczął sprzedaż Dropshipping, możesz więc zaopatrywać klientów nie posiadając produktu u siebie na magazynie czy w sklepie.

 

Dbaj o siebie i o najbliższych - pozdrawiamy AW-Podarki  


Caption