Utwórz Konto Zaloguj
Żyjemy w bardzo skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie. Dzięki temu nieodzownie interesuje nas wszystko starożytne i duchowe. Większość ludzi, nie ważne jak współcześni, uważa że mają w sobie głębszą, delikatną płaszczyznę. Płaszczyznę, dzięki której chcą stworzyć ciepły i przyjemny dom, ogrzany płomieniem świec i wypełniony pięknymi zapachami. Płaszczyzna ta także skłania ich do poznawania różnych kultur i zwyczajów etnicznych, daje im egzotyczne i ezoteryczne pomysły oraz wprowadza mistycyzm i romans w ich życia.  

Koncept AW-Podarki stara się wypełnić ową płaszczyznę i te właśnie ludzkie potrzeby. Dołącz do nas w naszej misji i pomóż nam wypełnić świat ezoterycznymi i egzotycznymi upominkami. Zostań partnerem handlowym AW-Podarki już dziś!

ancient sapientia modus operandi    (innymi słowy nasz sposób działania)

Naszym głównym celem jest zadowolenie Ciebie, naszego klienta. Wielu ludzi jednak bedzie zaskoczonych kiedy odkryją, że:

Nie zatrudniamy przedstawicieli handlowych (natrętnych czy nie) i nie bierzemy udziału w żadnych pokazach handlowych.

Wierzymy, że nasze produkty powinny sprzedawać się same, więc oferujemy nasze towary szczerze i otwarcie pocztą, emailem czy przez Internet. Jedyny telefon jaki od nas możesz otrzymać to z zapytaniem dotyczącym Twojego zamówienia lub o pozwolenie aby wysłać Ci to co może przydać się w biznesie.

Wszystkie nasze produkty muszą być interesujące oraz przynosić Tobie, naszemu klientowi, odpowiedni zysk.

Dążymy do tego aby wszystkie nasze produkty były wytwarzane zgodnie z naszą etyką.

Wasze zdanie i pomysły są dla nas bardzo ważne, więc jeśli chcecie się z nami czymś podzielić lub Wasi klienci pytają o produkt, którego nie macie, a my możemy go dla was zdobyć, piszcie lub dzwońcie a my chętnie pomożemy!

Naszą misją jest dostarczanie rozrastającego się zasobu ciekawych i porządanych produktów dla sprzedawców upominków, kwiaciarnii i innych przedsiębiorców w całej Europie
Nasza filozofia...