Utwórz Konto Zaloguj

Na początku Ancient Wisdom była małym łańcuchem sklepów z upominkami w Sheffield i Darbyshire. W wyniku wysokiego popytu rozwinęliśmy całe linie produktów do aromaterapii. Produkty te (m. in. pumeks na bezsenność) stały się wielkim sukcesem i inni sprzedawcy chcieli mieć je w swoich sklepach. Szybko zdaliśmy sobię sprawę z tego, że sprzedaż hurtowa była atrakcyjną opcją. Tajemnicą naszego sukcesu jest skupienie na kliencie i jego potrzebach.  

Przez lata nasz kącik aromaterapeutyczny rozrósł się zawierając świeczki, kryształy i kadzidełka. Obecnie posiadamy około 12,000 linii produktów, importujemy z całego świata i dostarczamy nasze produkty do sklepów i przedsiębiorców w całej Europie.

Operujemy z nowoczesnego magazynu w Sheffield, mierzącego ponad 27000 metrów kwadratowych, ciągle dodając nowe produkty z zamiarem pokrycia zapotrzebowań każdego sklepu z upominkami czy przedsiębiorcy.

Naszym celem jest szybki i bezproblemowy obrót zamówień. Staramy się realizować zamówienia w ciągu 1-2 dni w Anglii, zamówienia do Polski dochodzą zazwyczaj w ciągu 4-5 dni roboczych. Ciągle pracujemy nad udoskonalaniem naszego systemu zamówień, ale chętnie przyjmujemy zamówienia w każdej formie.
Skąd się wzięła nazwa ‘Ancient Wisdom’? Wszystko zaczęło się jakieś 6000 lat temu...

Folklor i archeologia uczą nas, że rodzaj ludzki, za czasów prymitywnych, wcale prymitywnym nie był. Rozwój cywilizacji i wiedzy wciaż szedł na przód. Najlepszym dowodem na to, że starożytne kultury mogą wyprzedzać swoich potomków są piramidy i Stonehenge.

Świat aromaterapii, tajemniczych właściwości drzew i roślin, to dziedzina, w której nasi przodkowie nad nami górowali. Źródło owej Starożytnej Wiedzy jest podstawą wielu debat wśród akademików i teologów. Czy jest to boska ingerencja, przed potopem, dzięki Nefilimom (mistycznej rasie bożych synów) czy też ingerencja pozaziemska?

Prawdą pozostaje fakt, że ogromna wiedza została odnaleziona i utracona w stosunkowo krótkim czasie około 6000 lat temu.


A tak poważnie...

Rosnące zainteresowanie aromaterapią idzie ręka w rękę z zainteresowaniem wszystkim co starożytne i mistyczne. Większość ludzi uważa, że ma głebszą, duchową płaszczyznę. Dzięki niej właśnie stwarzamy dla siebie ciepłe i odpręzające śwodowisko, paląc świeczki i rozkoszując się kojącymi zapachami olejków
Z przymróżeniem oka!
pp3df4401b.gif
Jak to się zaczeło...
ppb827dab2.png
Nasz koncept
ppd0c462a0.png
pp3df4401b.gif