AW-PODARKI

Aromaterapia - Niebiańska Łaźnia - Kadzidełka - Świeczki
TWOJA ULUBIONA HURTOWNIA UPOMINKÓW
Czas dostawy: 4-6 tygodni
t: 12 445 82 33

3x Sojowa Świeca do Masażu Zmysłowego

Kod Produktu : MCan-02a

Sposób Użycia: Prosimy zapoznać się dokładnie z poniższymi instrukcjami użycia sojowych świec do masażu. Zapal świeczkę i pozwól jej płonąć przez 10min, lub do momentu kiedy uzyskasz roztopiony wosk. Następnie zdmuchnij płomień i poczekaj minutę (doświadczeni masażyści używają wosku wraz z palącą się świeczką). Roztopiony wosk będzie ciepły, nie za gorący by poparzyć skórę. Teraz możesz polać skórę bezpośrednio ze słoiczka. Ten ciepły wosk stworzy odpowiedni nastrój i duchowe doświadczenie. 


Ważne: Stopiony wosk ze świecy nie parzy skóry, ten naturalny wosk topi się w temperaturze 45C, czyli zbliżonej do temperatury gorącej kąpieli. 


Ostrzeżenie: Pamiętaj żeby sprawdzić na małym kawałku skóry czy nie występuje reakcja alergiczna u osoby poddanej masażowi. Prosimy nie używać produktu na twarzy, unikać kontaktu z oczami, nigdy nie zostawiaj palącej się świeczki, trzymaj ją z dala od materiałów łatwopalnych, dzieci i zwierząt. 


Każda Sojowa Świeca do Masażu sprzedawana jest w pięknym brązowym opakowaniu ozdobnym wraz z ulotką odnośnie użycia produktu. 


Rozmiar świeczki: Wysokość: 7cm, Średnica: 7cm, Waga:około 220g

Pochodzenie China
Waga 0.3Kg /szt.
Shipping weight 0.69Kg
Wymiary 7x7 (cm)
Materiały/Składniki Hydrogenated Soybean Oil, Jojoba Oil, Essential Oils: Ylang Ylang, Sweet Orange, Patchouli
CPNP 3578494
UFI
Kod Kreskowy 5055796521715
MSDS Sensual Massage Candle CLP SDS
Materiały/Składniki
Kod Kreskowy