Utwórz Konto Zaloguj
Oferta Specjalna
20% Zniżki
Kup 1 żeby otrzymać zniżkę

Sojowe Świece do Masażu SPA

Hurtownia Upominków AW-Podarki - Sojowe Świeczki do Masażu SPA  to mieszanka olejków eterycznych z naturalnymi woskami roślinnymi. Zawarty w świecach olejek jojoba dodaje uczucie luksusu do tego gorącego masażu woskowego. Skóra po masażu jest świeża i odżywiona.

Poniższe ceny są cenami netto, przy każdym produkcie umieściliśmy SCD (sugerowaną cenę detaliczną ).

Sposób Użycia: 
Prosimy zapoznać się dokładnie z poniższymi instrukcjami użycia sojowych świec do masażu. Zapal świeczkę i pozwól jej płonąć przez 10min, lub do momentu kiedy uzyskasz roztopiony wosk. Następnie zdmuchnij płomień i poczekaj minutę (doświadczeni masażyści używają wosku wraz z palącą się świeczką). Roztopiony wosk będzie ciepły, nie za gorący by poparzyć skórę. Teraz możesz polać skórę bezpośrednio ze słoiczka. Ten ciepły wosk stworzy odpowiedni nastrój i duchowe doświadczenie.


Ważne: Stopiony wosk ze świecy nie parzy skóry, ten naturalny wosk topi się w temperaturze 45C, czyli zbliżonej do temperatury gorącej kąpieli.

Ostrzeżenie: Pamiętaj żeby sprawdzić na małym kawałku skóry czy nie występuje reakcja alergiczna u osoby poddanej masażowi. Prosimy nie używać produktu na twarzy, unikać kontaktu z oczami, nigdy nie zostawiaj palącej się świeczki, trzymaj ją z dala od materiałów łatwopalnych, dzieci i zwierząt.

SpaMC-04
Świece Do Masażu SPA - Spotęgowana Świadomość (3szt)
Żeby zobaczyć ceny zaloguj się lub zarejestruj
Login
Zarejestruj
Produkty powiązane
Zobacz także: