Utwórz Konto Zaloguj
Hurtownia Upominków AW-Podarki zaprasza do współpracy.

Kupując w naszej hurtowni płacisz w złotówkach. Wszystkie ceny na stronie są cenami Netto. Przed płatnością za zamówienie doliczany jest 20% Vat. Jeżeli klient posiada Europejski Numer Vat ( VAT EU) do zamówienia nie jest doliczane 20% .

Opłat można dokonać  poprzez:

          Płatność PayPal  

          Kartą Płatniczą

          Przelewem Bankowym.

          Telefonicznie +48  0 124458233


Przy płatności PayPal  oraz opłacie kartą nie ma dodatkowych opłat. Zapłatę za zamówione produkty otrzymujemy w ciągu kilku godzin  zamówienie jest wysyłane na magazyn do uszykowania. Przyspiesza to znacznie wysyłkę towaru do klienta.

Przy opłacie przelewem bankowym doliczana jest opłata dodatkowa ustalona przez Wasz bank, przelew dociera do nas w ciągu 3-4 dni, zamówienie jest wysłane na magazyn do uszykowania.  

Jeżeli nie posiadasz konta  PayPal, możemy wysłać PayPal Request, gdzie jest możliwość opłaty za zamówienie jako gość. Prosimy o kontakt na adres email info@aw-podarki.com  lub telefonicznie na numer  +48 0 124458233 ( Pon-Ptk od 10.00 - 18.00 )
Zamówienie poniżej 1000zł Netto -  Doliczamy  65zł za przesłkę *
Zamówienie powyżej 1500zł Netto -  Przesyłka darmowa!
* przy pierwszym zamówieniu powyżej 400zł Netto - przesyłka GRATIS
Koszty Przesyłki do Polski:
pp1972ddf4.png
ppa8a1ea65.png
Czas realizacji zamówienia po otrzymaniu płatności to 6 dni roboczych. Przygotowanie zamówienia zajmuję od 1-2 dni roboczych, wysyłka 3-4 dni roboczych.
Korzystamy z firm kurierskich DPD, DHL, TNT, wszystkie zamówienia są monitorowane, przesyłkę można zlokalizować.
Przed ropoczęciem korzystania z serwisu www.aw-podarki.com  prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

1. Zasady ogólne

Właścicielem strony umieszczonej pod domeną www.aw-podarki.com jest firma Ancient Wisdom Marketing Limited z siedzibą w Anglii -Sheffield, Block B Parkwood Business Park, 75 Parkwood Road, S3 8AL. Wszelkie prawa do całej zawartości witryny internetowej są zastrzeżone.

Korzystając z serwisu akceptujesz zawarte na tej stronie zasady jej użytkowania.
Strona jest przeznaczona dla podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą. Zakupów produktów znajdujących się na stronie można dokonywać tylko w celu ich dalszej odsprzedaży lub do prowadzenia działalności gospodarczej (np. hotel, spa, gabinet kosmetyczny itd.).

AW-Podarki nie gwarantuje nieprzerwanego charakteru dostępu do niniejszej witryny, braku zakłóceń ani braku wirusów lub innych szkodliwych elementów w zawartości, oprogramowaniu  lub materiałach dostępnych poprzez niniejszą witrynę.
Zmiany na niniejszej stronie mogą być dokonywane w dowolnej chwili, poprzez aktualizację  publikowanych danych. Mogą one obejmować wszelkie zawarte na niej informacje i materiały. W przypadku zmiany niniejszych zasad regulujących funkcjonowanie  strony, korzystanie z witryny oznacza akceptację każdorazowo zmienionych warunków.

2.  Zamówienia

Przedmiotem zamówień są upominki, artykuły dekoracyjne, aromaterapeutyczne, kąpielowe, których zdjęcia są umieszczone na stronie www.aw-podarki.com. Ceny wszystkich produktów znajdujących się w ofercie wyrażone są w złotych polskich i nie zawierają podatku VAT, czyli są cenami netto. Ceny nie zawierają również kosztów przesyłki.

Obecnie nie posiadamy minimum logistycznego.

Prosimy o zamawianie pełnych opakowań (za wyjątkiem produktów sprzedawanych na sztuki) ponieważ nie sprzedajemy detalicznie.

Zamówienia można sporządzać bezpośrednio na stronie, jak również można je przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@aw-podarki.com, a także  telefonicznie pod numerem +48 0124458233 ( Pon - Ptk od 10.00-18.00 ).

Sprzedający zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w szczególnych przypadkach, gdy na stronie w opisie wkradł się błąd dotyczący ilości lub ceny.

3. Reklamacje

W chwili odbioru towaru Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki. Ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić faksem, emailem lub telefonicznie, najlepiej w ciągu 2-3 dni od momentu odebrania przesyłki. W większości przypadków poprosimy o przesłanie zdjęcia uszkodzonego towaru. Po otrzymaniu zdjęcia dołączymy notkę kredytową na koncie Kupującego. Wartość notki zostanie następnie odjęta od wartości następnego zamówienia.

Przypadki bardziej skomplikowane będą rozpatrywane indywidualnie i za porozumieniem obu stron.

4. Ochrona własności intelektualnej.

Prawa autorskie do treści publikowanych w niniejszej witrynie, znaki handlowe i inne prawa własności intelektualnej związane z materiałami zamieszczonymi w witrynie posiada firma Ancient Wisdom oraz podmioty, które na podstawie odrębnych umów wyraziły zgodę na publikację materiałów na stronie. Prawnie chronione są teksty, grafiki, zdjęcia i inne materiały dostępne w witrynie włącznie z ich doborem, układem oraz szatą graficzną.
Materiały i dokumenty umieszczone w niniejszej witrynie podlegają ochronie prawnej. Korzystanie z tych materiałów i dokumentów bez zgody firmy Ancient Wisdom może stanowić podstawę postępowania karnego, jak również do wszczęcia procesu cywilnego.

5. Postanowienia ogólne

 W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy prawne.
Ewentualne spory wynikłe w związku z realizacją transakcji pomiędzy firmą Ancient Wisdom, a Kupującymi, strony będą rozstrzygać polubownie, w drodze porozumienia stron.
Właściciel strony zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu. Zmiany wchodzą  w życie po opublikowaniu ich na niniejszej stronie internetowej, w zakresie, w jakim jest to dopuszczalne przez obowiązujące przepisy.
To by było na tyle z drobnego druczku, zapraszam do przeglądania naszej oferty!

                                                               Radek
Koszty Przesyłki poza granice Polski - prosimy o kontakt na adres email: info@aw-podarki.com  lub telefonicznie: +48 0 124458233
Wyjątkiem jest  pierwsze zamówienie za kwotę wyższą niż 400zł Netto - towar jest wysyłany za darmo.